Piabet 5 Tombala Kartı Alana 1 Hediye Bonusu

Piabet sitesinin oyun anlayışında, popüler seçeneklerden bir tanesini, canlı tombala oyunu meydana getirmektedir. Tombala oyununda yer almak için, kart satın alma işlemini gerçekleştirmeniz ana bir kural olarak belirlenmiştir. Satın aldığınız kartlar ile canlı tombala çekilişlerinde yer alabilirsiniz. Belirli bir sayıda kart almanız durumunda, site sizlere piabet 5 tombala kartı alana 1 kart hediye bonusu ile ekstra para kazanma şansınız sağlayacaktır.

Piabet 5 Tombala Kartı Alana 1 Hediye Bonusu Nasıl Alınır?

Tombala oyunu için verilen bu promosyon seçeneğini alabilmeniz için, aynı parasal değere sahip tombala kartlarında tek seferde en az 5 adet satın almanız gerekecektir. Sıradaki canlı çekiliş için ya da katılım sağlayacağınız tombala çekilişi için, 3 Türk Lirası ya da 5, 10, 20, 30 ya da 40 Türk Lirası, 50 ya da 100 Türk Lirası değerine sahip tombala kartlarından tek seferde en az 5 adet almanız gerekecektir. Her 5 adet tombala kartı bu şartlar dahilinde alındığında, 1 adet kart otomatik olarak sistem tarafından sizlere hediye edilmektedir. Alınan kart ile sıradaki canlı tombala çekilişlerine katılım sağlanmakta ve hediye kart ile dahi para kazanma şansı elde edilmektedir.

Piabet 5 Tombala Kartı Alana 1 Hediye Bonusu Çevrim Şartı Nedir?

Piabet 5 tombala kartı alana 1 kart hediye olarak ifade edilen promosyon seçeneği, isminden de anlaşılacağı gibi, parasal değere sahip bir promosyon seçeneği değildir. Bu yüzden alınan hediye kartı için belirlenmiş herhangi bir çevrim şartı bulunmamaktadır. Yalnızca aynı değere sahip kartlardan tek seferde 5 adet alınması durumunda verilen bir kart olarak düşünülmelidir.

Piabet Canlı Tombala

Piabet sitesinin oyun, heyecan ve eğlence dünyasında para kazandıran oyun anlayışında, canlı tombala oyunu da bulunmaktadır. Klasik tombala oyununun aynı özelliklerinin kullanıldığı online oyun seçeneği, piabet canlı tombala olarak belirlenmiştir. Kart satın alma işlemini yaparsınız, sıradaki canlı çekilişe katılırsınız, çıkan numaraları takip eder, otomatik olarak işaretleme seçeneğini ya da manuel olarak işaretleme seçeneğini gündeme getirirsiniz. Ayrıca piabet sitesi başlayacak canlı çekilişler için aynı değere sahip 5 adet kart satın alan üyelerine, piabet 5 tombala kartı alana 1 kart hediye bonusu şeklindeki promosyon seçeneği ile ekstra kazanç şansı sunmaktadır.