Piabet Arkadaşını Getir Bonusu

Piabet sitesini aktif olarak kullanan şahısların, siteye yeni bir üye kazandırması durumunda alacağı bir promosyon seçeneği de bulunmaktadır. Piabet arkadaşını getir bonusu bu kapsamda hazırlanmış yalnızca piabet üyesi olan şahısların alabileceği özel bir promosyon seçeneği olarak dikkat çekmektedir.

Piabet Arkadaşını Getir Bonusu Nasıl Alınır?

Arkadaşını getir olarak ifade edilen promosyonun alınabilmesi için, önce sizin üye olmanız, hesap açmanız, para yatırmanız, kullanmanız gerekmektedir. Aktif bir piabet üyesi olmanız şarttır. Bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için ise, genel kural, üye olmanız ve açtığınız hesaba en az 1 defa para yatırıp, yatırdığınız parayı kullanmanızdır. Bu işlemin tamamlanması ile birlikte, müşteri hizmetleri ile görüştüğünüzde, sizlere arkadaşlarınızı davet etmeniz için bir link verilecektir. Link aracılığı ile bir arkadaşınız siteye üye olmalıdır. Arkadaşın üye olduktan sonra, hesabına, yeni açmış olduğu hesabına ilk para yatırma işlemini gerçekleştirmelidir.

Bu işlem gerçekleştikten sonra, siz arkadaşınızın yatırdığı para miktarının %30 oranında promosyon alabilirsiniz. Siteye kazandıracağız her yeni arkadaş için maksimum 50 Türk Lirası değerinde promosyon alma hakkınız bulunmaktadır.  Bu promosyonu alabilmeniz için, arkadaşınız üye olmalı, ilk yatırım işlemini yapmalı, hesabında para görülmeli. Arkadaşınız bu işlemi gerçekleştikten sonra siz canlı destek hattına bağlantı sağlamalı, üye olan arkadaşınızın bilgilerini vermeli ve promosyonu talep etmelisiniz.

Piabet Arkadaşını Getir Bonusu Çevrim Şartı Nedir?

Piabet arkadaşını getir bonusu alındıktan sonra, nakit olarak çekilebilir. Gerçek para olarak, nakit para olarak bu promosyonu almak istiyor iseniz, en düşük 2,0 oranında 11 defa promosyonu çevrim işleminde kullanmalısınız. Kombine kupon yönünde bir tercihte bulunabilirsiniz. En az 1 adet karşılaşma, en az 1,80 oranında olmalıdır. Kombine kupon toplam oranı en az 2,0 seviyesinde bulunmalıdır.

Piabet Yeni Giriş Adresi

Türkiye’de bu sitenin, yasal özellikleri nedeniyle yabancı bahis sitesi olduğu bilinmektedir. Hakkında Türk yasaları nedeniyle verilen kapatılma kararı ile piabet giriş problemi ortaya çıkmaktadır. Piabet giriş probleminin yaşanması ile birlikte, yeni giriş adresi uygulamasının kullanılması mümkündür. Piabet yeni giriş adresi piabet760 şeklinde bir belirleme yapılmış ve site tekrar kullanıma açılmıştır. Takip sistemini sayfalarımız üzerinden gündeme getirebilirsiniz.

Eğer siz kullandığınız bu adres ile çalışma konusunda bir arkadaşınızı ikna ederseniz, arkadaşınız sizin verdiğiniz link aracılığı ile üye olur ise, siz bu arkadaşınızın yapacağı ilk yatırım işlemi karşılığında, piabet arkadaşını getir bonusu alırsınız. Elbette arkadaşınıza yeni giriş adresi konusunda gerekli bilgilendirmeyi yapmanız gerekecektir.