Piabet Attığım E-Postaya Yanıt Vermiyor

bir zaman diliminde, istediğiniz zaman, istediğiniz konu hakkında, site yönetiminin belirtilen elektronik posta adresine mail atabilirsiniz. Eğer Piabet attığım e-postaya yanıt vermiyor sorusunu gündeme getiriyor iseniz, öncelikli olarak gönderdiğiniz elektronik postanın gönderim saatini ve yanıt vermiyor sorusunu gündeme getirdiğiniz saate bakmanız gerekecektir. Çünkü site bu konuda belirli bir prensip dahilinde hareket etmektedir.

Piabet Attığım E-postaya Ne Zaman Yanıt Verir?

Doğru soru Piabet attığım e-postaya ne zaman yanıt verir? Sorusu olmalıdır. Çünkü site yönetimi elektronik postaların kendisine ulaştırılması durumunda, en fazla 48 saat içerisinde üyelere geri dönüş yapılacağını belirtmiş bulunmaktadır. Bu maksimum süre anlayışına işaret eden bir zaman dilimidir. En fazla 48 saatlik süre sonunda, mutlaka gönderilen elektronik postalara geri dönüş yapılmış olacaktır. Bu süre dolmadan, elektronik postaya yanıt verilmiyor şeklinde bir söylemin gündeme getirilmemesi gerekmektedir.

Piabet Attığım E-postaya Yanıt Vermez İse Ne Yapmalıyım?

Piabet attığım e-postaya yanıt vermez ise ne yapmalıyım? Eğer 48 saatlik sürede olmuş ise ve gönderdiğiniz epostaya herhangi bir yanıt gelmemiş ise, önünüzde üç farklı seçenek bulunmaktadır. Birinci seçenek elektronik postayı tekrar aynı adrese göndermek, ikinci seçenek cevap alamadığınız için site yönetimine canlı destek hattı üzerinden ulaşmak ve eposta gönderdiğiniz cevap alamadığınızı belirtmektedir. Üçüncü seçenek ise, tüm kanallardan cevap alınamaması halinde, sitenin ana sayfada üyeler ile paylaştığı irtibat telefon numarasını aramaktır. Siteye ait, şirket yönetimine ait telefon numarası, ana sayfanın en alt satırında açık bir şekilde paylaşılmıştır. Önemli bir konuyu gündeme getirmek istiyor ve diğer kanallardan site yönetimini ulaşamıyor iseniz, doğrudan irtibat telefon numarasını arama hakkınızda bulunmaktadır.

Piabet Elektronik Posta Hizmetinde Cevap Veriyor mu?

Piabet elektronik posta hizmetinde cevap veriyor mu? Evet. Site yönetimi kendisine iletilen elektronik postaları almakta, incelemekte, gerekli incelemeyi yaptıktan sonra net bilgiler ve veriler ile üyelerine geri dönüş yapmaktadır. Siteye gönderdiğiniz hiçbir elektronik posta cevapsız kalmayacaktır.