Piabet Eposta Adresimi Değiştirebilir miyim

Piabet sitesine üye olmak istiyor iseniz, sitenin ana sayfasını yani giriş penceresinin üzerinde bulunan kayıt ol butonu kullanmanız gerekecektir. Kayıt ol butonunu açtığınız takdirde, sizlerden talep edilen bilgilerin içerisinde görülen önemli bir detay, elektronik posta adresidir. Buraya her zaman kullandığınız, aktif olan elektronik posta adresini yazmanız gerekecektir. Site yönetimi ile kuracağınız irtibatta ya da şifre yenileme işlemlerinde, kullanıcı adının unutulması ve yeniden belirlenmesi ya da siteye giriş yapılması işlemlerinde, elektronik posta adresi doğrudan kullanılan bir bilgidir. Vermiş olduğunuz elektronik posta adresinin aktif olmasına yani tarafınızdan kullanılır olmasına dikkat etmelisiniz. Bu elektronik posta adresini bir daha kullanmak istemiyor, yeni bir adres ile site üzerinde irtibat kurmak istiyor iseniz, Piabet eposta adresimi değiştirebilir miyim? Sorusunun karşılığında bu yönde verilen bir hizmet olduğunu bilmelisiniz.

Piabet Eposta Adresimi Nereden Değiştirebilirim?

Piabet eposta adresimi nereden değiştirebilirim? Bu konuda öncelikli olarak kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazmanız, siteye giriş yapmanız gerekecektir. Açılan pencerede kendi kullanıcı adınızın yazılı olduğunu gördükten sonra, alt sayfada bulunan canlı destek üzerinden müşteri temsilcisine ulaşmanız ve elektronik posta adresi konusunda değişiklik yapmak istediğinizi belirtmeniz gereklidir. Müşteri temsilcisi, hesabın size ait olduğunu yani başvuru yapan şahsın gerçek hesap sahibi olduğunu anladıktan sonra yardımcı olacak ve elektronik posta adresini değiştirme konusunda izlemeniz gereken yolu sizlere anlatacaktır.

Piabet Elektronik Posta Adresini Kaç Kez Değiştirebilirim?

Piabet elektronik posta adresini kaç kez değiştirebilirim? Bu konuda sitenin herhangi bir bölümünde yapılmış bir açıklama bulunmamaktadır. Doğru elektronik posta adresinin verilmesi şeklinde bir ifade kullanılmıştır. Dolayısı ile elektronik posta adresinizi bir günde birden fazla olmamak şartı ile birkaç defa ya da dilediğiniz an değiştirme şansına sahip olabilirsiniz.

Piabet Eposta Adresimi Kullanıcı Hesaplarından Değiştirebilir miyim?

Piabet eposta adresimi kullanıcı hesaplarından değiştirebilir miyim? Evet. Kullanıcı adınız ve şifreniz ile siteye giriş yaptıktan sonra, hesabım bölümüne gelirseniz, kayıtlı elektronik posta adresinizin olduğunu görebilirsiniz. Bu bölüm üzerinden verilen talimatları izleyerek, eposta adresini değiştirme şansınız bulunmaktadır.