Piabet Giriş Adresi Değişti Bilgilerim Güvende mi

Piabet sitesi ile çalışma konusunda, hesap açma işleminde ya da finansal işlemler kapsamında bir takım bilgileri paylaşmanız gerekecektir. Doğum tarihi ya da isim, soy isim, irtibat telefon numarası ya da adresi, yaşadığınız şehir ya da elektronik posta adresi gibi birtakım bilgileri paylaşmanız gerekecektir. Piabet para yatırma seçenekleri konusunda kredi kartı gibi bir seçeneği kullanıyor iseniz, kart bilgilerinizi paylaşmanız, yani sistem içerisine girmeniz gerekmektedir. Eğer bilgi paylaşımı yaptıktan sonra, site tarafından bir yeni giriş adresi belirlenmiş ise, endişe duymanıza, piabet giriş adresi değişti bilgilerim güvende mi? Şeklinde bir tereddüt yaşamınıza gerek yoktur. Elbette vermiş olduğunuz her türlü bilgi koruma altına alınmıştır. Sistem içerisinde muhafaza edilmektedir.

Piabet Giriş Adresi Değişti Bilgilerim Ne Olacak?

Bilgi paylaşımı yapmış, belge paylaşımı yapmış olabilirsiniz. Siz ilgili paylaşımları gerçekleştirdikten sonra, piabet sitesi hakkında kapatılma kararı verilmiş ve yeni giriş adresi ile site, Türkiye piyasasına tekrar giriş yapmış olabilir. Bu durumda sizin vermiş olduğunuz bilgilerin sistem içerisinde muhafaza altına alındığını, şifreleme programları, veri koruma sistemleri ile oluşturulan dosyalarda muhafaza edildiğini bilmelisiniz. Yeniden yeni giriş adresi ile siteyi kullanmaya başladığınızda, bu bilgiler sistem içerisinde bulunacaktır. Tekrar site yönetimi tarafından sizden bir bilgi istenmesi ya da belge istenmesi söz konusu olmayacaktır. Güvenli bir şekilde korunduğundan emin olmalısınız.

Piabet Giriş Adresi Değişti Tekrar Belge Gönderecek miyim?

Yukarıda detaylı bir şekilde açıklanmıştır. Piabet yeni giriş adresi belirlenmiş olabilir ancak, sizin adınız, soyadınız, kullanıcı profiliniz, kullanıcı adınız, verdiğiniz bilgiler veya gönderdiğiniz belgeler koruma altına alınmıştır. Sistem içerisinde muhafaza edilmektedir. İhtiyaç duyulması halinde kullanılmaktadır. Yeniden site ile yeni giriş adresi ile çalışmanız doğrultusunda, tekrar aynı belgeleri göndermenize gerek yoktur.

Piabet Giriş Adresi Değişti Kuponum Ne Olacak?

Tıpkı yukarıda piabet giriş adresi değişti bilgilerim güvende mi? Sorusunun cevabında olduğu gibi, piabet giriş adresi değişti kuponum ne olacak? Sorusunda da aynı cevap bulunmaktadır. Bilgilerde, belgelerde, yapılan kuponlarda, açık haldeki kuponlarda, kazanan kuponlarda, kaybeden kuponlarda sizler açısından, kullanıcı profilleri açısından hiçbir değişiklik yoktur. Kupon silme işlemi, kupon iptal işlemi, üyelik iptal işlemi, bilgi ve belgelerin sistemden silinmesi, kayıt dışına çıkarılması işlemi gibi herhangi bir uygulama söz konusu değildir. Basit bir adres değişikliği gündeme gelmiş ve bir uygulama ile birlikte, Türkiye’de yaşanan piabet giriş problemi ortadan kaldırılmıştır.