Piabet İkametgah İstiyor mu

Piabet sitesi hakkında gündeme getirilen sorulardan bir tanesi de, belge talepleri olarak kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Farklı sitelerde, farklı forum sitelerinde, değişik ortamlarda sitenin belge talepleri konusu araştırılmakta olup, aslında buna gerek yoktur. Sitenin belirlemiş olduğu ve kullanıcıların karşısına ilk üyelik esnasında da çıkarttığı genel kural ve şartları dikkatli bir şekilde incelemiş iseniz, bu şartlar arasında belge taleplerinin gündeme gelebileceğinin ifade edildiğini de görmüşsünüzdür. Talep edilecek belgeler arasında, ikametgah şeklinde bir belgenin gündeme gelmesi de söz konusu olabilir. Dolayısıyla Piabet ikametgah istiyor mu? Evet, belirli durumların ortaya çıkması durumunda, site yönetimi üyelerinden ikametgah belgesi talep edebilmektedir.

Piabet İkametgah Belgesini Hangi Şartlarda Talep Ediyor?

Piabet ikametgah belgesini hangi şartlarda talep ediyor? Site yönetimi bu belgeyi, hesap doğrulama işleminde ya da hesap inceleme işleminde talep edebilir. Böyle bir hakkı bulunmaktadır ve genel kurallar içerisinde bahsedilmiştir. Eğer sizlerin birden fazla hesap açmak gibi bir olumsuz davranışı bulunuyor ise, site yönetimi tek hesap uygulamasının gündeme getirilmesi ve gerçekliğinin ispatlanması maksadıyla, ikametgah belgesini sizlerden talep edebilir.

Piabet İkametgah Belgesi Talep Eder İse Nereye Gönderilir?

Piabet ikametgah belgesi talep eder ise nereye gönderilir? Bu sorunun karşılığında, site yönetiminin belirlemiş olduğu elektronik posta adresi bulunmaktadır. Elektronik posta adresine istenilen ikametgah belgesini göndermeniz gerekecektir. DestekPiabet şeklinde hazırlanmış elektronik posta adresi üzerine, talep edilen belgeyi dijital formatta göndermeniz gerekmektedir.

Piabet İkametgah Belgesi Nasıl Gönderilir?

Piabet ikametgah belgesi nasıl gönderilir? Bunun için öncelikli olarak ilgili birimlerden ikametgah belgesini almanız gerekecektir. Resmi geçerliliği olan belgeyi aldıktan yani ilgili kurumdan aldıktan sonra, bu belgenin fotoğrafını çekmeniz yapacağınız 2. işlem olacaktır. Bu konuda webcam denilen kamera sisteminden, diz üstü bilgisayarların kendi sabit kameralarından, elinizde bulunan cep telefonlarından ya da elinizde bulunan tabletlerden veya benzer özelliklere sahip cihazlardan yararlanabilirsiniz. Fotoğraf formatına dönüştürdüğünüz bu ikametgah belgesini, destekPiabet elektronik posta adresine gönderebilirsiniz. Belgeyi almanız, zarfa koymanız, sitenin resmi tebligat adresine belgeyi göndermeniz şeklinde bir uygulama yoktur.