Piabet Mobil Yükle Kazan Promosyonu

Piabet sitesi ilgi çekici promosyon seçenekleri ile kullanıcıları karşılamaya devam etmektedir. Eğer piabet sitesini kullanmak için, mobil uygulamayı tercih etmeyi düşünüyor iseniz, bu uygulama ile işlem yapmanız durumunda, site yönetimi sizlere piabet mobil yükle kazan promosyonu olarak ifade edilen özel seçenek ile destek sağlayacaktır. İlgi çekici bir promosyon seçeneği olmak ile birlikte, canlı destek hattı üzerinden talep edilmesi şeklinde bir anlayış geçerli olur.

Piabet Mobil Yükle Kazan Promosyonu Nasıl Alınır?

Bu promosyon yalnızca piabet üyeleri için ve yalnızca yeni üyeler için verilen bir promosyon seçeneğidir. Bu temel kural unutulmamalıdır. Promosyonun alınabilmesi için, piabet mobil uygulamasını indirmeniz, cep telefonlarına indirip kurmanız gerekmektedir. Ayrıca mobil uygulamayı indirmek için, sitenin canlı destek ekibi ile görüşmeli ve link talebinde bulunmalısınız. Bunun dışında site içeriğinde özel promosyonlar bölümünde yer alan karekodu ile de promosyonu talep etme şansınız bulunmaktadır. İstediğiniz desteği bu konuda, karekod ile promosyonu alma konusunda istediğiniz desteği canlı destek ekibinden sağlamanız mümkündür. Promosyonun parasal değerine bakıldığında ise, karşınıza 5 Türk Lirası değerinde bir parasal değerin çıktığını göreceksiniz. Tam 5 Türk Lirası değerinde promosyon, işlem tamamlandıktan sonra müşteri hizmetleri tarafından verilmektedir.

Piabet Mobil Yükle Kazan Promosyonu Çevrim Şartı Nedir?

Piabet mobil yükle kazan promosyonu nakit olarak çekilen bir promosyon seçeneği olarak belirlenmiştir. Elbette nakit olarak çekilmesi için, çevrim işlemi yapılması gerekecektir. Promosyon 2,0 oranında 11 defa çevrim işleminde kullanılmalıdır. Kombine kuponun toplam oranı 2,0 olmalıdır. Ayrıca kombine kupon içerisinde yer alan en az 1 adet karşılaşmanın oranı, en az 1,80 seviyesinde bulunmalıdır.

Piabet Mobil

Piabet sitesini kullanmak, bahis yapmak oyun oynamak ya da herhangi bir hizmet seçeneğini yerine getirmek istiyor iseniz, kullanabileceğiniz seçeneklerden bir tanesi, mobil uygulama, piabet mobil uygulaması olacaktır. Bu sistem ile siteye giriş işlemini gerçekleştirme ve kullanma konusunda karar vermiş iseniz, site üzerindeki karekod uygulaması ile ya da canlı destek hattı tarafından verilecek link ile mobil uygulamayı kurmanız durumunda, site sizlere ayrıca, piabet mobil yükle kazan promosyonu ile de destek sağlayacaktır.